Porovnanie vybraných projektov

Porovnať
V jednom momente je možné porovnať maximálne 4 projekty. Každý ďalší pridaný projekt do porovnávania nahradí v porovnávaní prvý pridaný projekt.

FAQs

Je cena uvedená pri projekte výsledná?

Áno, v prípade, že si klient vyberie materiály v rozsahu realizácie DOM NA KĽÚČ je celková cena výsledná a naša spoločnosť nebude požadovať žiadne dodatočné platby navyše od klienta.

Všetky prípadné požiadavky na zmenu s klientom vopred konzultujeme aj s informáciou o prípadnom dopade na výslednú cenu tak, aby sa klient mohol vopred správne rozhodnúť.

Sú možné individuálne zmeny v projekte?

Naše typové projekty predstavujú tie najobľúbenejšie a najžiadanejšie pôdorysy domov. Preto sa nevyskytuje veľa požiadaviek na zásadné úpravy.

Avšak vzhľadom na to, že sa snažíme vyhovieť väčšine želaní našich zákazníkov umožňujeme realizáciu zmien čo sa týka umiestnenia priečok, okien, veľkosti okien, umiestnenia elektrických aj vodoinštalačných rozvodov, tak aby naši klienti výstavbou domu od našej spoločnosti získali VÝSNÍVANÝ dom, v ktorom budú z radosťou a v pohodlí bývať.

Aké sú prevádzkové náklady domu?

Všetky naše domy sú v nízkoenergetickom štandarde.

Snažíme sa, aby v nich bola dosiahnutá maximálna úspora energií. Je to predovšetkým vďaka kvalitnej izolácii, vhodnej orientácii na svetové strany a veľkým presklenným plochám, čím sa využíva prirodzené teplo zo slnečného svetla.

Pri dome s úžitkovou plochou 80 až 120 m² sú priemerné mesačné náklady na vykurovanie 45-65 EUR (podľa orientácie pozemku na jednotlivé svetové strany) a na vodu v závislosti od počtu osôb žijúcich v domácnosti cca. 15-25€

Ako dlho trvá celková výstavba domu?

Nevyhnutnosťou pri rátaní doby výstavby je brať do úvahy aj prípravnú fázu stavby pre všetky úradné povolenia, čo trvá približne 5-9 mesiacov.

Po získaní stavebného povolenia pristupujeme k samotnej realizácii stavby. Naša zmluvná doba výstavby (vrátane realizácie základovej dosky, ktorej samotnej realizácia, vrátane dostatočného času na vyzretie v závislosti od počasia trvá približne 4-5 týždňov) je maximálne 9 mesiacov od začiatku výkopových prác na základoch.

Pokiaľ by ste nás oslovili hneď dnes, môžete bývať vo vašom Vysnívanom dome už za 12-18 mesiacov.

Viete mi postaviť aj iný dom ako tie, čo máte v ponuke?

Všetky naše projekty slúžia hlavne na inšpiráciu pre našich klientov. Preto, pokiaľ sa Vám nejaký projekt pozdáva, ale chceli by ste pri ňom meniť veľkosť, orientáciu, otočenie pôdorysu, okná, typ strechy a pod. vieme Vám na základe Vašich požiadaviek zrealizovať úpravu projektu a prepočítanie ceny.

V prípade, že už máte vybraný projekt niekde na webe napr. od spoločností, ktoré sa venujú výhradne tvorbe projektov, alebo máte už svoj hotový individuálny projekt, tak nás nevádhajte kontaktovať a my vám bezplatne stanovíme kalkuláciu na výstavbu domu. Zároveň Vám ponúkame aj jedinečnú možnosť bezplatnej kalkulácie na základe zjednodušeného návrhu Vášho domu. Vieme Vám neceniť dom aj na základe skice vytvorenej voľnou rukou.

Je súčasťou ceny aj základová doska a inžinierske siete?

Áno, na rozdiel od väčšiny stavebných firiem, v cene domu na kľúč sú aj výkopové práce a komplet základová doska ako aj príprava a vyvedenie inžinierskych sieti z domu. Ich napojenie však už nie, nakoľko  cena je individuálna kvôli vzdialenosti domu od prípojky.

Môžem si vybrať zariadenie interiéru podľa svojich predstáv?

Samozrejme, záleží len od vášho vkusu čo a aké materiály so vyberiete

Aký je ďalší postup, keď chcem dom od Vašej spoločnosti?

Stačí nás jednoducho kontaktovať mailom alebo telefonicky a my sa Vám ozveme a dohodneme s Vami osobne všetko tak, aby Vám to čo najviac vyhovovalo.

Je v cene domu aj realizácia oplotenia a prístupových komunikácií (parkovacie miesta, cesta na pozemku, chodník)?

Nie, uvedené práce nie sú v cene domu, nakoľko sa vždy jedná o vysoko individuálnu cenu vzhľadom na dĺžku, plochu, želané materiály. Avšak po dohode Vám vždy vieme uvedené práce zrealizovať.